Акумуляторний степлер Parkside з 2500 скобами Акумулятор 2000 mAh (PAT 4 D6)
Степлер Parkside, широко відомий як тейкер, є ідеальним інструментом для складальних та майстерень, пов'язаних з прикріпленням тканини, картону або паперу до дерева. Перевагою степлера Parkside PAT 4 D5 є його універсальність у типових декоративних роботах. У комплект входять додаткові аксесуари у вигляді 1000 скоб 8 мм, 1000 скоб 6 мм, 500 цвяхів 10 х 1,2 мм
Переваги:
- Пристрій забезпечує швидкий, точний та простий монтаж
- Він легкий, компактний та простий у використанні
- Зручна робота однією рукою з ковзною ручкою
- Має індикатор заряджання та стану акумулятора
- Оснащений магазином з індикатором наповнення з обох боків
- Підходить для скоб 4–12 мм та цвяхів 6–10 x 1,2 мм
Що в комплекті?
- Степлер Parkside PAT 4 D5
- 1000 скоб 8 мм.
- 1000 скоб по 6 мм кожна
- 500 цвяхів 10 х 1,2 мм
- 1 USB-кабель для заряджання (тип C)
- Інструкція користувача
- Оригінальна упаковка
Габаритні розміри:
- Висота – 15.6 см
- Ширина – 15 см
- Глибина - 4.5 см
- Вага - 728 грам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Ширина скоби | 11.4 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Вага | 0.728 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Акумуляторний степлер Parkside з 2500 скобами Акумулятор 2000 mAh (PAT 4 D6) |
| Бренд | Parkside |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Максимальна довжина скоби | 12 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 6 мм |
| Максимальна довжина цвяха | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 411 ₴











