-15%

Клейовий пістолет Parkside на підставці Бездротовий + 3 запасні клеї (PHP 500 E3)
1 058 ₴
899,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: PHP 500 E3
+380 (50) 256-89-33
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клейовий пістолет Parkside на підставці Бездротовий + 3 запасні клеї (PHP 500 E3)
Переваги:
- Універсальне застосування для склеювання, герметизації, з'єднання, самостійного виготовлення та декорування.
- 2 режими роботи для максимальної гнучкості використання
- Бездротовий режим для коротких робіт з точкового склеювання
- З прямим кабельним підключенням для безперервної роботи зі склеювання
- Короткий час нагрівання забезпечує швидке використання
- Настільна станція підігріву клейового пістолета для бездротового використання
- Складна ручка забезпечує безпечне зберігання поза станцією
- Для вставок діаметром 11 мм.
Технічні параметри:
- Номінальна потужність: 25 Вт (при запуску 500 Вт)
- Час нагріву: 5 хвилин (приблизно 150 °C)
- макс. температура: 190 °C (+/- 10 °C)
- експлуатація: з мережевим шнуром/без шнура (після прогріву на станції)
- Кількість клею: 15 г/хв
Що у комплекті?
- Пістолет для гарячого клею
- Док-станція з кабелем живлення
- 3 клейових стрижня
- Посібник користувача
Габаритні розміри:
- Пістолет – 21.2 x 16.4 x 5.3 см
- 3 клейових стрижня - 18×1.1 см
- Станція – 29.9 x 6.5 x 5.3 см
- Довжина кабелю – близько 2 метра
- Вага - 298 грам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Максимальна робоча температура | 190 град. |
| Вага | 0.298 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Клейовий пістолет Parkside на підставці Бездротовий + 3 запасні клею (PHP 500 E3) |
| Бренд | Parkside |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,30 ₴











