
Набір ударних головок Mar-Pol 20 предметів 1/2" 10-38 мм у кейсі (M58258)
Ударні головки з високоякісної сталі. Розетки, призначені для використання в електроінструментах, акумуляторні або пневматичні інструменти. Ідеально підходить для автосервісів та шиномонтажних майстерень послуги, любителі. DIY. Вони ідеально підходять для роботи з багатьма типами шурупів.
Підходить для:
- Авторемонтні майстерні
- Вулканізація та послуги
- Любителі DIY
У комплект входять 16 ударних головок 1/2 дюйми наступних розмірів:
- 10 мм
- 11 мм
- 12 мм
- 13 мм
- 14 мм
- 15 мм
- 16 мм
- 17 мм
- 18 мм
- 19 мм
- 21 мм
- 22 мм
- 24 мм
- 27 мм
- 30 мм
- 32 мм
- 33 мм
- 34 мм
- 36 мм
- 38 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Розмір max | 38 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір ударних головок Mar-Pol 20 предметів 1/2" 10-38 мм у кейсі (M58258) |
| Бренд | MAR-POL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴
- Спосіб упаковки: Упакован в оригинальный кейс!








