
Електричний степлер Parkside ручний зі скобами 6-14 мм та цвяхами 15 мм (PHET 15 С2)
1 058 ₴
- Немає в наявності
- Код: PHET 15 С2
+380 (50) 256-89-33
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Електричний степлер Parkside ручний зі скобами 6-14 мм та цвяхами 15 мм (PHET 15 С2)
Електричний степлер Parkside ручний простий у використанні та ефективний для простого та безпечного зшивання та прибивання цвяхів з фетру, шкіри, текстилю, фольги, смужок, ізоляційних та декоративних матеріалів. Виріб підходить для кріплення тканин та подібних матеріалів до хвойної деревини (натуральної), фанери та ДВП середньої щільності в домашніх умовах, для хобі своїми руками. Запобіжник на пристрої запобігає випадковому спрацюванню.




Основні характеристики:
- Електроживлення: 230 В ~ 50 Гц
- Номінальна споживана потужність: 70 Вт
- Вихідна потужність: 15 Вт
- Кількість пострілів: макс. 20/хв
- Довжина затиску: 6-14 мм
- Довжина цвяха: 14 – 15 мм
- Місткість зберігання: 100 затискачів або 50 цвяхів
Переваги:
- Зручна робота однією рукою з ковзною ручкою
- Магазин із двостороннім індикатором наповнення
- Для скоб діаметром 6–14 мм та цвяхів діаметром 14–15 мм
- Сумісність з наявними у продажу аксесуарами
Що у комплекті?
- Степлер Parkside PHET 15 C2
- 400 скоб (10 мм)
- 100 цвяхів (14 мм)
- Посібник користувача
- Оригінальна упаковка
Габаритні розміри:
- Степлер - 18.2 х 5.6 х 15.5 см
- Шнур живлення – 3 метри
- Вага - 770 грам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Максимальна кількість ударів | 20 уд/хв |
| Ширина скоби | 14 мм |
| Довжина цвяха | 15 мм |
| Вага | 0.77 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Ні |
| Можливість подвійного удару | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Електричний степлер Parkside ручний зі скобами 6-14 мм і цвяхами 15 мм (PHET 15 С2) |
| Бренд | Parkside |
| Ширина скоби: | 6-14 мм (type 53) |
| Довжина цвяха: | 14-15 мм (type 47) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴










