
Диван надувний двомісний Naturehike NH22FCD07, матрас надлегкий, 165x95x65 см, зі зйомною спинкою
11 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6927595708620
Надувна софа Naturehike NH22FCD06 TPU для кемпінгу пляжу та відпочинку на природі
Дизайн софи простий, але досить оригінальний. В ньому немає нічого зайвого. Це не просто софа для кемпінгу, а повноцінний диван. Спинка знімається, це забезпечує єдиний простір довжиною 1,6 метра. Цього простору буде досить, щоб людина лягла, злегка висунувши ноги. Варто зазначити, що рівень комфорту надзвичайно високий, основна обробка цього виробу – термопластичний TPU.
Завдяки використанню спеціального типу поліестеру в поєднанні з TPU вдалося отримати надзвичайно високу еластичність поверхні при правильному накачуванні. При цьому не буде надмірного розтягування при навантаженнях до 200 кг.
На такій софі можна відпочивати як і на звичайному дивані. При положенні лежачи поверхня приймає форму тіла, тому забезпечується максимальний комфорт.
Особливості:
- верхній шар приємний на дотик, має протиковзкі властивості;
- достатня гнучкість при перенесенні;
- поверхню легко почистити;
- виготовлений з багатошарового термостійкого матеріалу TPU;
- багато корисного простору;
- може витримати до 200 кг;
- Розмір - 165x95x65 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Надувний диван |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 2.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 165x95x65 см |
| Бренд | Naturehike |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Гарантія | 1 рік |
- Ціна: 11 900 ₴










